Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Místo výkonu

Hlučín, Markvartovická 1148

Náplň práce

- řízení kontejnerových a svozových vozidel

Požadujeme

- řidičské oprávnění C + E – praxe v řízení skupiny E výhodou
- platný profesní průkaz řidiče, osvědčení ADR výhodou
- elektronická karta řidiče
- výpis z karty řidiče

Dále:
- slušné vystupování, samostatný a zodpovědný přístup k práci
- vysoké pracovní nasazení
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • jistotu práce ve velké a stabilní firmě zabývající se nakládání s odpady, kultura
  • korporátní společnosti a duch rodinné firmy
  • systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se
        zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, atd.)
  • zodpovědnou práci, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
  • možnost dalšího vzdělávání a kurzy profesního rozvoje, například získání profesních, strojních a jiných průkazů, získání řidičského oprávnění skupin C, CE, T na náklady zaměstnavatele
  • stabilní místo bez nutnosti cestovat
  • mzdu 190 Kč / hod., vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou včetně prémie s garancí výplaty k 15 dni měsíce
  • náhrady cestovného
  • bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

Vaše nabídky zasílejte e-mailem: cv@mariuspedersen.cz nebo písemně na adresu: Marius Pedersen a.s., Piškula Jiří, Markvartovická 1148, Hlučín, PSČ 748 01

Kontaktní telefon: 739 682 530 - pro dohodnutí osobní schůzky

V písemném kontaktu uvádějte v předmětu zprávy "Řidič Ostrava".

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!