Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

Společnost

EKOLA České Libchavy s.r.o.

Místo výkonu

Autoneum CZ, s.r.o., U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň

Náplň práce

  • provádění preventivní údržby technologií budov
  • údržba v rozsahu elektro silno/slaboproud, VZT a vytápění, drobná údržba, sanita a venkovní údržba
  • drobné manipulační práce

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • praxe v některé z následujících činností:
    - elektro silnoproud nebo slaboproud, vyhláška č. 50/78 Sb., § 6 - 8
    - vnitřní a venkovní údržba
    - běžná správa budov a nemovitostí
  • samostatný a odpovědný přístup k práci v malém kolektivu
  • výhodou platná osvědčení o odborné způsobilosti v některé z výše uvedených činností

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu
  • finanční ohodnocení odpovídající dané pozici
  • přátelské pracovní prostředí
  • stabilní práci v zavedené společnosti s potenciálem dalšího rozvoje

Písemné nabídky zasílejte na adresu cv@mariuspedersen.cz, v předmětu zprávy uveďte "Údržbář - EKOLA".

Bližší informace obdržíte na tel. 725 425 364, p. Pavel Vorlíček

EKOLA České Libchavy s.r.o., 561 14 České Libchavy č.p. 172

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!