Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraDĚLNÍK SVOZU ODPADŮ

DĚLNÍK SVOZU ODPADŮ

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Místo výkonu

Pardubice - Černá za Bory

Náplň práce

-    vykonávat manuální práce související s činností dělníka svozu tříděného odpadu
-    dvousměnný provoz
-    provádění úklidu
-    údržba svěřené techniky

Požadujeme

-    dobrý zdravotní stav, dobrá fyzická kondice
-    smysl pro zodpovědnost
-    zručnost při manipulaci s nádobami
-    slušné vystupování

Nabízíme

-    zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady
-    jistotu stabilní firmy
-    nadstandardní pracovní podmínky
-    pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-    pravidelnou měsíční mzdu ve složení:
o    pevná složka
o    pohyblivá složka
o    prémie
o    příplatky za práci přesčas dle zákoníku práce
o    náhrada cestovného
-    možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání

Poskytované benefity
-    telefon (sjednání výhodného tarifu v rámci rodinné smlouvy)
-    náborový příspěvek
-    osobní Benzina karta se zvýhodněnou cenou PHM

Další informace

Kontakt:

Blanka Myšková
cv@mariuspedersen.cz (v předmětu zprávy uvádějte Dělník svozu Pardubice)

Volejte: 493 646 954

pondělí - pátek: 8.00 - 15.00 hod.
Marius Pedersen a.s., Dělnická 380, 533 01 Černá za Bory

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!