Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraMANIPULAČNÍ DĚLNÍK

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Společnost

MP Šternberk

Místo výkonu

DC Ahold, Nemilany 301, 783 01 Olomouc

Náplň práce

  • třídění a lisování odpadního obalového materiálu

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • smysl pro zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz na VZV výhodou
  • zkušenosti z odpadového hospodářství výhodou

Nabízíme

  •  jistotu stabilní firmy
  • důkladné zaškolení a rozvoj zkušeností v rámci provozu
  • čistou práci ve směnném režimu
  • mzdu složenou ze 3 složek (základní mzda, osobní ohodnocení, prémie za spolehlivou docházku do zaměstnání)
  • příplatky za víkendové a noční směny
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na adresu: cv@mariuspedersen.cz, v písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo výkonu práce.

Marius Pedersen a.s., Provozovna Šternberk, Uničovská 2250/64, 785 01 Šternberk

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!