Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraTECHNIK - junior

TECHNIK - junior

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Místo výkonu

Průběžná 1940/3, 500 09 Hradec Králové

Náplň práce

  • stavebně technické dozory staveb při investiční výstavbě
  • inženýring
  • organizace výběrových řízení na zpracovatele PD, zhotovitele stavby,…
  • kontrola, optimalizace a srovnání PD, VV a rozpočtů
  • zajištění externího koordinátora stavby
  • zajištění externích IG a HG průzkumů, zatěžovacích a pevnostních zkoušek
  • vedení příslušné technické a provozní dokumentace, reporting
  • správa movitého i nemovitého majetku

Požadujeme

  • středoškolské / vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • praxi ve stavebnictví
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • trestní bezúhonnost
  • orientaci v ČSN, stavební a správní legislativě
  • uživatelské IT/IS dovednosti - zpracování textu, tabulek, databází, prezentací
  • korektní vystupování, smysl pro zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup k práci
  • chuť učit se a pracovat v týmu
  • ŘP skupiny "B"
  • zkušenosti v odpadovém hospodářství vítány
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • práci v zavedené nadnárodní společnost
  • jistotu stabilní firmy
  • odpovídající pracovní podmínky a benefity
  • profesní a osobnostní rozvoj, prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • nástup dohodou

Místo výkonu:

  • Hradec Králové a dle staveb

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie prostřednictvím odpovědního formuláře na pracovním portále práce.cz: ODPOVĚDĚT ZDE

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!