Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu

Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraDĚLNÍK SVOZU ODPADŮ

DĚLNÍK SVOZU ODPADŮ

Společnost

Hradecké služby a. s.

Místo výkonu

Bří. Štefanů 990, 500 03 Hradec Králové

Náplň práce

  • obsluha svozových vozidel

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • smysl pro zodpovědnost, spolehlivost
  • manuální zručnost
  • zkušenosti s údržbou strojů výhodou

Nabízíme

  • jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
  • dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
  • systém firemních benefitů (sjednání rodinné smlouvy, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, atd.)
  • možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
  • bonus při získání nových kolegů do týmu
  • pojištění pro případ způsobené škody hrazené zaměstnavatelem
  • bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

Nástup možný ihned.

Další informace

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zanechte na sebe kontakt na e-mailové adrese cv@mariuspedersen.cz, do předmětu zprávy uveďte "Dělník svozu - Hradec Králové" nebo volejte na telefon 493 646 640.

Hradecké služby a.s., Bratří Štefanů 990, 500 03 Hradec Králové

Novinky

  • PF 2024

    Středa, 27. prosinec 2023 - Přejeme Vám mnoho krásných svátečních chvil plných... více

  • Vítáme nové řidiče!

    Čtvrtek, 16. červen 2022 - Práce řidiče v Hradeckých službách a.s. Podívej... více

Zajímavosti

Marius Pedersen a.s. vznikla v České republice v roce 1991 jako stoprocentní dceřiná společnost dánské firmy Marius Pedersen A/S.