Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraOBSLUHA STŘEDOTLAKÉ PLYNOVÉ KOTELNY

OBSLUHA STŘEDOTLAKÉ PLYNOVÉ KOTELNY

Společnost

EKOLA České Libchavy s.r.o.

Místo výkonu

Autoneum CZ, s.r.o., U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň

Náplň práce

  • obsluha plynových středotlakých a nízkotlakých kotelen a vytápění
  • obsluha plynových zařízení, kotlů a tlakových nádob
  • drobná vnitřní a venkovní údržba
  • běžná správa budov a nemovitostí
  • údržba svěřené techniky

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • výhodou vyučen v oboru elektro, vyhláška č. 50/78 Sb., § 6 - 8

Praxe v některé z následujících činností:

  • provoz plynových středotlakých a nízkotlakých kotelen a vytápění
  • základní znalost systémů VZT a MaR
  • samostatný a odpovědný přístup k práci v malém kolektivu
  • platná osvědčení o odborné způsobilosti v některé z výše uvedených činností

Nabízíme

  • jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
  • dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
  • systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, sick days, studijní volno atd.)
  • možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
  • bonus při získání nových kolegů do týmu
  • pojištění pro případ způsobené škody hrazené zaměstnavatelem
  • bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na tuto adresu: cv@mariuspedersen.cz nebo nás kontaktujte telefonicky - p. Pavel Vorlíček, tel.: 725 425 364.

V písemném kontaktu uveďte do předmětu zprávy "Obsluha kotelny - EKOLA"

EKOLA České Libchavy s.r.o., 561 14 České Libchavy č.p. 172.

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!