Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu


Nacházíte se: Vstupní stránkaSlužby ve Vašem městě

Hradecké služby a. s. › Novinky

Mimořádný svoz hnědých nádob a vánočních stromků ZIMA 2017

Hradecké služby a.s. provedou mimořádný vývoz hnědých nádob na biologicky rozložitelný odpad. Svoz proběhne vždy ve stejný den i denní dobu tak jako v letním období. Ten kdo má svoz např. v úterý dopoledne, musí nádobu připravit ke svozu ve stejný čas jako v létě.

Žádáme také občany, kterým nebyl odvezen vánoční stromek, nebo ho ještě mají, aby jej umístili k hnědé nádobě v den svozu. Svoz proběhne ve dvou týdnech.

V těch ulicích kde mají v letním období svoz v dopoledních hodinách, proběhne v týdnu od pondělí 30. ledna do pátku 3. února mezi 6 – 14 hodinou.

V následujícím týdnu od pondělí 6. února do pátku 10. února mezi 14 – 22 hodinou proběhne svoz těch nádob, které jsou sváženy v letním období v odpoledních hodinách.

Přesný seznam ulic a termínů je možné nalézt na zde. Občanům, kteří se zaregistrovali v rámci projektu Třídíme v Hradci, bude informace zaslána prostřednictvím e-mailové zprávy.  

Upozorňujeme občany, že kdo nestihne připravit nádobu či stromek, bude muset vyčkat až na řádný termín svozu hnědých nádob, který začíná v pondělí 27. února.

V rámci mimořádného svozu se vozidla do lokalit nebudou k reklamacím vracet. Stejně tak nebudeme reagovat na stížnosti o přimrzlém odpadu v nádobách.

V rámci Strategie nakládání s odpady město Hradec Králové připravuje zavedení celoročního svozu biologicky rozložitelných odpadů v hnědých nádobách. V roce 2018 by tak zimní svoz biologicky rozložitelného odpadu již měl být pevnou součástí svozového kalendáře.


Novinky

Provozovny

© 2018 Marius Pedersen a.s.

Informace o webu | Mapa stránek