Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraMANIPULAČNÍ DĚLNÍK

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Společnost

EKOLA České Libchavy s.r.o.

Místo výkonu

Autoneum CZ, s.r.o., U Dvořiska 1721, 565 01 Choceň

Náplň práce

  • zajištění manipulace s odpady ve výrobních a nevýrobních prostorách zákazníka
  • strojní čištění výrobních prostor
  • drobné údržbářské práce na majetku zaměstnavatele a zákazníka

Požadujeme

  • samostatný a odpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající dané pozici
  • pravidelnou pracovní dobu v jednosměnném provozu
  • přátelské pracovní prostředí
  • stabilní práci v zavedené společnosti s potenciálem dalšího rozvoje
  • možnost rozšíření kvalifikace na náklady zaměstnavatele - řidičský průkaz skupin C, E...

Písemné nabídky zasílejte na adresu cv@mariuspedersen.cz, v predmětu uveďte "Dělník - EKOLA".

Bližší informace obdržíte na tel.: 725 425 364 (p. Pavel Vorlíček).

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!