Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraMANIPULAČNÍ DĚLNÍK - OBSLUHA SVOZOVÉHO VOZIDLA

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK - OBSLUHA SVOZOVÉHO VOZIDLA

Společnost

MP Říčany

Místo výkonu

Březinova 1650, 251 01 Říčany

Náplň práce

  • provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů
  • provádět manipulaci s odpadovými nádobami
  • pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
  • dodržovat provozní řád a bezpečnostní předpisy

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav
  • smysl pro zodpovědnost
  • spolehlivost
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
  • dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
  • systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se
  • zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, atd.)
  • možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
  • bonus při získání nových kolegů do týmu
  • pojištění pro případ způsobené škody hrazené zaměstnavatelem
  • bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

V případě zájmu volejte p. Radomíru Gallerovou, tel.: 724 037 290, případně nám pošlete kontakt na e-mail: cv@mariuspedersen.cz. V písemném kontaktu uveďte do předmětu zprávy "Dělník svozu - Říčany".

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!