Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraSPRÁVCE OBCHODNÍHO PŘÍPADU

SPRÁVCE OBCHODNÍHO PŘÍPADU

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Místo výkonu

Brno, Hájecká 1162/3

Náplň práce

  • evidence a archivace všech smluv s klienty a dodavateli
  • správa a aktualizace dat v interním systému, tvorba nových smluv a dodatků
  • evidence odpadů z provozovny včetně výstupů z evidence odpadů pro vybrané zákazníky a organizace
  • zpracování faktur a dokumentů do DMS, kontrola a úprava dokumentů k zamítnutí a editaci
  • fakturace za provedené služby
  • administrativní práce dle pokynů vedení provozovny
  • aktivní spolupráce s obchodním a provozním oddělením

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office) podmínkou
  • samostatný a odpovědný přístup k práci
  • dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • pečlivost a pracovní i časovou flexibilitu
  • orientace v oblasti nakládání s odpady výhodou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání ve společnosti, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • místo pracoviště Brno a okolí
  • nástup dohodou, možno i na zkrácený úvazek

Vaše nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu cv@mariuspedersen.cz, v předmětu uveďte "SOP - Brno".

Kontakt: Ing. Pavel Růžička, tel.: 730 809 988

Marius Pedersen a.s., Provozovna Brno, Hájecká 1162/3, 618 00 Brno - Černovice

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!