Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu


Nacházíte se: Vstupní stránkaSlužby ve Vašem městě

IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. › Letní a zimní údržba komunikací

Letní a zimní úklid komunikací

Historicky první aktivita společnosti, v současnosti zajišťuje společnost obsluhu cca 250 tis. obyvatel Prahy. Služby jsou poskytovány veřejnému i soukromému sektoru, často jako komplexní zakázka spolu s odpadovým hospodářstvím.

Strojní čištění je prováděno moderními úklidovými mechanismy splňující přísné ekologické normy, jejich různé typy umožňují pružně reagovat na potřeby klientů.

Komplexní úklid komunikací je v Praze organizován Technickou správou komunikací hl.m. Prahy. Zde se můžete od  dubna každého roku informovat na termíny čištění v jednotlivých oblastech Prahy 8, současně Vám doporučujeme věnovat pozornost rozmístěným dopravním značkám, při jejichž nerespektování se vystavujete nebezpečí odtahu vozidla a nepříjemné finanční sankci. Odtahy vozidel nejsou řízeny ani prováděny naší společností.

Zimní údržba komunikací je v Praze organizačně i dispečersky zajišťována Technickou správou komunikací, která dává pokyn k jednotlivým typům výkonů. K realizaci těchto požadavků využívá naše společnost i služeb subdodavatelů, obsluha komunikací je tak zajištěna z více míst současně. Mechanismy používané k ošetření komunikací jsou tuzemské i zahraniční výroby, posyp vozovek je prováděn technologií vlhčené soli. Základní informace naleznete zde.

Všechny služby prováděny i pro soukromou klientelu (např. dodavatelé stavebních prací, hypermarkety, areály nejrůznějších obchodních společností, provozovatelé parkovišť apod.).


© 2019 Marius Pedersen a.s.

Informace o webu | Mapa stránek

Informace, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete zde.