Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu


Nacházíte se: Vstupní stránkaSlužby ve Vašem městě

MP Žatec › Harmonogram svozu odpadu

Obec Ulice Den Čas Četnost Svoz Poznámka
Bezděkov Bezděkov pátek 6:00-24:00 T TKO
Bezděkov Bezděkov pondělí 6:00-24:00 T papír
Bezděkov Bezděkov středa 6:00-24:00 T plast
Bezděkov Bezděkov středa 6:00-24:00 L sklo
Bitozeves Bitozeves čtvrtek 6:00-24:00 L TKO
Bitozeves Bitozeves pondělí 6:00-24:00 T papír
Bitozeves Bitozeves čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Bitozeves Bitozeves pondělí 6:00-24:00 M sklo
Bitozeves Nehasice pátek 6:00-24:00 L papír
Bitozeves Tatinná pátek 6:00-24:01 M papír
Bitozeves Vidovle pátek 6:00-24:00 L papír
Blšany Blšany úterý 6:00-24:00 S papír
Blšany Blšany čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Blšany Blšany středa 6:00-24:00 M sklo
Blšany u Loun Blšany u Loun pátek 6:00-24:00 S TKO
Blšany u Loun Blšany u Loun úterý 6:00-24:00 T papír
Blšany u Loun Blšany u Loun čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Blšany u Loun Blšany u Loun pondělí 6:00-24:00 L sklo
Březno u Chomutova Březno u Chomutova středa 6:00-24:00 T TKO
Březno u Chomutova Březno u Chomutova úterý 6:00-24:00 L papír
Březno u Chomutova Březno u Chomutova pátek 6:00-24:00 S plast
Březno u Chomutova Březno u Chomutova středa 6:00-24:00 M sklo
Čeradice Čeradice pátek 6:00-24:00 S TKO
Čeradice Čeradice úterý 6:00-24:00 L papír
Čeradice Čeradice pátek 6:00-24:00 S plast
Čeradice Čeradice středa 6:00-24:00 M sklo
Černčice Černčice pátek 6:00-24:00 S TKO
Černčice Černčice úterý 6:00-24:00 T papír
Černčice Černčice pondělí 6:00-24:00 T plast
Černčice Černčice pondělí 6:00-24:00 S sklo
Chbany Chbany pátek 6:00-24:00 T TKO
Chbany Chbany pátek 6:00-24:00 L papír
Chbany Chbany čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Chbany Chbany středa 6:00-24:00 M sklo
Chlumčany Chlumčany čtvrtek 6:00-24:00 L TKO
Chlumčany Chlumčany úterý 6:00-24:00 S papír
Chlumčany Chlumčany čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Chlumčany Chlumčany pondělí 6:00-24:00 L sklo
Chožov Chožov středa 6:00-24:00 T TKO
Chožov Chožov úterý 6:00-24:00 S papír
Chožov Chožov úterý 6:00-24:00 T plast
Chožov Chožov pondělí 6:00-24:00 M sklo
Cítoliby Cítoliby čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Cítoliby Cítoliby úterý 6:00-24:00 T papír
Cítoliby Cítoliby čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Cítoliby Cítoliby pondělí 6:00-24:00 L sklo
Děkov Děkov středa 6:00-24:00 T TKO
Děkov Děkov úterý 6:00-24:00 S papír
Děkov Děkov čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Děkov Děkov středa 6:00-24:00 M sklo
Deštnice Deštnice úterý 6:00-24:00 S papír
Deštnice Deštnice čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Deštnice Deštnice středa 6:00-24:00 M sklo
Dobroměřice Dobroměřice středa 6:00-24:00 T TKO
Dobroměřice Dobroměřice úterý 6:00-24:00 T papír
Dobroměřice Dobroměřice pondělí 6:00-24:00 T plast
Dobroměřice Dobroměřice pondělí 6:00-24:00 S sklo
Holedeč Holedeč pondělí 6:00-24:00 T TKO
Holedeč Holedeč úterý 6:00-24:00 S papír
Holedeč Holedeč čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Holedeč Holedeč středa 6:00-24:00 M sklo
Hříškov Hříškov čtvrtek 6:00-24:00 S TKO
Hříškov Hříškov úterý 6:00-24:00 T papír
Hříškov Hříškov čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Hříškov Hříškov pondělí 6:00-24:00 L sklo
Hrušovany Hrušovany středa 6:00-24:00 T TKO
Hrušovany Hrušovany pátek 6:00-24:00 L papír
Hrušovany Hrušovany čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Hrušovany Hrušovany středa 6:00-24:00 M sklo
Koštice Koštice pátek 6:00-24:00 T TKO
Koštice Koštice úterý 6:00-24:00 S papír
Koštice Koštice úterý 6:00-24:00 S plast
Koštice Koštice pondělí 6:00-24:00 L sklo
Krásný Dvůr Krásný Dvůr úterý 6:00-24:00 L papír
Krásný Dvůr Krásný Dvůr pátek 6:00-24:00 S plast
Krásný Dvůr Krásný Dvůr středa 6:00-24:00 M sklo
Kryry Běsno pondělí 6:00-24:00 T TKO
Kryry Březnice pondělí 6:00-24:00 T TKO
Kryry Kryry středa 6:00-24:00 T TKO
Kryry Kryry úterý 6:00-24:00 L papír
Kryry Kryry pátek 6:00-24:00 S plast
Kryry Kryry středa 6:00-24:00 M sklo
Kryry Strojetice pondělí 6:00-24:00 T TKO
Lenešice Lenešice pátek 6:00-24:00 L TKO
Lenešice Lenešice pátek 6:00-24:00 L papír
Lenešice Lenešice pondělí 6:00-24:00 T plast
Lenešice Lenešice pondělí 6:00-24:00 M sklo
Libčeves Libčeves pátek 6:00-24:00 T TKO
Libčeves Libčeves úterý 6:00-24:00 T papír
Libčeves Libčeves úterý 6:00-24:00 T plast
Libčeves Libčeves pondělí 6:00-24:00 L sklo
Libědice Libědice pátek 6:00-24:00 T TKO
Libědice Libědice pátek 6:00-24:00 L papír
Libědice Libědice čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Libědice Libědice středa 6:00-24:00 M sklo
Liběšice Liběšice pondělí 6:00-24:00 T TKO
Liběšice Liběšice úterý 6:00-24:00 S papír
Liběšice Liběšice čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Liběšice Liběšice středa 6:00-24:00 M sklo
Libočany Libočany čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Libočany Libočany pátek 6:00-24:00 L papír
Libočany Libočany čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Libočany Libočany středa 6:00-24:00 M sklo
Libořice Libořice středa 6:00-24:00 T TKO
Libořice Libořice úterý 6:00-24:00 S papír
Libořice Libořice čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Libořice Libořice středa 6:00-24:00 M sklo
Lipno Lipno pondělí 6:00-24:00 S TKO
Lipno Lipno úterý 6:00-24:00 S papír
Lipno Lipno čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Lipno Lipno středa 6:00-24:00 M sklo
Lišany Lišany středa 6:00-24:00 L TKO
Lišany Lišany úterý 6:00-24:00 S papír
Lišany Lišany čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Lišany Lišany středa 6:00-24:00 M sklo
Mašťov Mašťov úterý 6:00-24:00 L papír
Mašťov Mašťov pátek 6:00-24:00 S plast
Mašťov Mašťov středa 6:00-24:00 M sklo
Měcholupy Měcholupy pondělí 6:00-24:00 T TKO
Měcholupy Měcholupy úterý 6:00-24:00 S papír
Měcholupy Měcholupy čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Měcholupy Měcholupy středa 6:00-24:00 M sklo
Milčeves Milčeves pondělí 6:00-24:00 T TKO
Nová Ves Nová Ves čtvrtek 6:00-24:00 S TKO
Nová Ves Nová Ves úterý 6:00-24:00 S papír
Nová Ves Nová Ves čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Nová Ves Nová Ves pondělí 6:00-24:00 M sklo
Nové Sedlo Nové Sedlo středa 6:00-24:00 S TKO
Nové Sedlo Nové Sedlo pátek 6:00-24:00 L papír
Nové Sedlo Nové Sedlo čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Nové Sedlo Nové Sedlo středa 6:00-24:00 M sklo
Obora Obora pátek 6:00-24:00 S TKO
Obora Obora úterý 6:00-24:00 T papír
Obora Obora úterý 6:00-24:00 T plast
Obora Obora pondělí 6:00-24:00 L sklo
Očihov Očihov středa 6:00-24:00 T TKO
Očihov Očihov úterý 6:00-24:00 L papír
Očihov Očihov pátek 6:00-24:00 S plast
Očihov Očihov středa 6:00-24:00 M sklo
Panenský Týnec Panenský Týnec úterý 6:00-24:00 T TKO
Panenský Týnec Panenský Týnec úterý 6:00-24:00 T papír
Panenský Týnec Panenský Týnec čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Panenský Týnec Panenský Týnec pondělí 6:00-24:00 L sklo
Peruc Peruc čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Peruc Peruc úterý 6:00-24:00 T papír
Peruc Peruc úterý 6:00-24:00 T plast
Peruc Peruc pondělí 6:00-24:00 L sklo
Pětipsy Pětipsy pátek 6:00-24:00 L papír
Pětipsy Pětipsy čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Pětipsy Pětipsy středa 6:00-24:00 M sklo
Petrohrad Petrohrad středa 6:00-24:00 T TKO
Petrohrad Petrohrad úterý 6:00-24:00 S papír
Petrohrad Petrohrad pátek 6:00-24:00 S plast
Petrohrad Petrohrad středa 6:00-24:00 M sklo
Počedělice Počedělice úterý 6:00-24:00 S papír
Počedělice Počedělice úterý 6:00-24:00 T plast
Počedělice Počedělice pondělí 6:00-24:00 M sklo
Počedělice Počedělice pátek 6:00-24:00 T TKO
Podb. Rohozec Podb. Rohozec úterý 6:00-24:00 L papír
Podb. Rohozec Podb. Rohozec pátek 6:00-24:00 S plast
Podb. Rohozec Podb. Rohozec středa 6:00-24:00 M sklo
Podbořany Podbořany úterý 6:00-24:00 T TKO
Podbořany Podbořany pátek 6:00-24:00 T TKO
Podbořany Podbořany pátek 6:00-24:00 T papír
Podbořany Podbořany čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Podbořany Podbořany středa 6:00-24:00 M sklo
Postoloprty Postoloprty středa 6:00-24:00 T TKO
Radíčeves Radíčeves pondělí 6:00-24:00 T TKO
Radíčeves Radíčeves pondělí 6:00-24:00 T papír
Radíčeves Radíčeves středa 6:00-24:00 T plast
Radíčeves Radíčeves středa 6:00-24:00 L sklo
Rokle Rokle pátek 6:00-24:00 T TKO
Rokle Rokle pátek 6:00-24:00 L papír
Rokle Rokle pátek 6:00-24:00 S plast
Rokle Rokle středa 6:00-24:00 M sklo
Skršín Skršín pátek 6:00-24:00 T TKO
Skršín Skršín úterý 6:00-24:00 T papír
Skršín Skršín úterý 6:00-24:00 T plast
Skršín Skršín pondělí 6:00-24:00 M sklo
Slavětín Slavětín pátek 6:00-24:00 T TKO
Slavětín Slavětín úterý 6:00-24:00 T papír
Slavětín Slavětín úterý 6:00-24:00 T plast
Slavětín Slavětín pondělí 6:00-24:00 L sklo
Smolnice Smolnice čtvrtek 6:00-24:00 S TKO
Smolnice Smolnice úterý 6:00-24:00 S papír
Smolnice Smolnice čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Smolnice Smolnice pondělí 6:00-24:00 L sklo
Staňkovice Staňkovice středa 6:00-24:00 T TKO
Staňkovice Staňkovice úterý 6:00-24:00 S papír
Staňkovice Staňkovice čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Staňkovice Staňkovice středa 6:00-24:00 M sklo
Toužetín Toužetín úterý 6:00-24:00 T TKO
Toužetín Toužetín úterý 6:00-24:00 T papír
Toužetín Toužetín čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Toužetín Toužetín pondělí 6:00-24:00 L sklo
Trnovany Trnovany pondělí 6:00-24:00 T TKO
Trnovany Trnovany pondělí 6:00-24:00 T papír
Trnovany Trnovany středa 6:00-24:00 T plast
Trnovany Trnovany středa 6:00-24:00 L sklo
Tuchořice Tuchořice pondělí 6:00-24:00 T TKO
Tuchořice Tuchořice úterý 6:00-24:00 S papír
Tuchořice Tuchořice čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Tuchořice Tuchořice středa 6:00-24:00 M sklo
Úherce Úherce úterý 6:00-24:00 T TKO
Úherce Úherce úterý 6:00-24:00 S papír
Úherce Úherce čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Úherce Úherce pondělí 6:00-24:00 M sklo
Velemyšleves Velemyšleves středa 6:00-24:00 L TKO
Velemyšleves Velemyšleves pátek 6:00-24:00 L papír
Velemyšleves Velemyšleves čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Velemyšleves Velemyšleves středa 6:00-24:00 M sklo
Veltěže Veltěže pátek 6:00-24:00 T TKO
Veltěže Veltěže úterý 6:00-24:00 T papír
Veltěže Veltěže úterý 6:00-24:00 T plast
Veltěže Veltěže pondělí 6:00-24:00 L sklo
Vinařice Vinařice čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Vinařice Vinařice úterý 6:00-24:00 S papír
Vinařice Vinařice čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Vinařice Vinařice pondělí 6:00-24:00 L sklo
Vraný Vraný čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Vraný Vraný úterý 6:00-24:00 T papír
Vraný Vraný úterý 6:00-24:00 T plast
Vraný Vraný pondělí 6:00-24:00 M sklo
Vrbičany Vrbičany čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Vrbičany Vrbičany úterý 6:00-24:00 T papír
Vrbičany Vrbičany úterý 6:00-24:00 T plast
Vrbičany Vrbičany pondělí 6:00-24:00 L sklo
Vrbno nad Lesy Vrbno nad Lesy úterý 6:00-24:00 T TKO
Vrbno nad Lesy Vrbno nad Lesy úterý 6:00-24:00 T papír
Vrbno nad Lesy Vrbno nad Lesy úterý 6:00-24:00 T plast
Vrbno nad Lesy Vrbno nad Lesy pondělí 6:00-24:00 M sklo
Vroutek Vroutek čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Vroutek Vroutek úterý 6:00-24:00 L papír
Vroutek Vroutek pátek 6:00-24:00 S plast
Vroutek Vroutek středa 6:00-24:00 M sklo
Vršovice Vršovice středa 6:00-24:00 T TKO
Vršovice Vršovice úterý 6:00-24:00 T papír
Vršovice Vršovice pondělí 6:00-24:00 T plast
Vršovice Vršovice pondělí 6:00-24:00 S sklo
Výškov Výškov středa 6:00-24:00 S TKO
Výškov Výškov pátek 6:00-24:00 L papír
Výškov Výškov čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Výškov Výškov pondělí 6:00-24:00 S sklo
Záhoří Záhoří pátek 6:00-24:00 T TKO
Záhoří Záhoří pondělí 6:00-24:00 T papír
Záhoří Záhoří středa 6:00-24:00 T plast
Záhoří Záhoří středa 6:00-24:00 L sklo
Zálužice Zálužice pondělí 6:00-24:00 T TKO
Zálužice Zálužice úterý 6:00-24:00 S papír
Zálužice Zálužice čtvrtek 6:00-24:00 L plast
Zálužice Zálužice středa 6:00-24:00 M sklo
Žatec Žatec pondělí 6:00-24:00 T papír
Žatec Žatec středa 6:00-24:00 T plast
Žatec Žatec středa 6:00-24:00 L sklo
Želkovice Želkovice pátek 6:00-24:00 T TKO
Želkovice Želkovice úterý 6:00-24:00 T papír
Želkovice Želkovice úterý 6:00-24:00 T plast
Želkovice Želkovice pondělí 6:00-24:00 M sklo
Žerotín Žerotín úterý 6:00-24:00 T TKO
Žerotín Žerotín úterý 6:00-24:00 T papír
Žerotín Žerotín čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Žerotín Žerotín pondělí 6:00-24:00 L sklo
Zichovec Zichovec úterý 6:00-24:00 T TKO
Zichovec Zichovec úterý 6:00-24:00 T papír
Zichovec Zichovec čtvrtek 6:00-24:00 T plast
Zichovec Zichovec pondělí 6:00-24:00 L sklo
Žíželice Žíželice čtvrtek 6:00-24:00 T TKO
Žíželice Žíželice pondělí 6:00-24:00 S papír
Žíželice Žíželice čtvrtek 6:00-24:00 S plast
Žíželice Žíželice středa 6:00-24:00 M sklo




© 2019 Marius Pedersen a.s.

Informace o webu | Mapa stránek

Informace, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete zde.