Přeskočit na hlavní menu

Nacházíte se: Vstupní stránkaSlužby ve Vašem městě

MP Žatec › Novinky

Volná pracovní pozice - Řidič/ka nákladního vozidla

Aktuálně hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Nabízíme:
-    zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady
-    dlouhodobé zaměstnání a jistotu stabilní firmy
-    pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-    měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + motivační složka + náhrada cestovného
-    zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání)
-    možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání

Požadujeme:
-    dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
-    smysl pro zodpovědnost
-    ŘP skupiny – C, E
-    osvědčení profesní způsobilosti řidiče

Místo výkonu práce:
-    Provozovna Rakovník

Náplň práce:
-    řízení kontejnerových a svozových vozidel
-    dvousměnný provoz

Pracovní doba:
-    dle směn

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu cv@mariuspedersen.cz, v písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo výkonu práce.

Pro bližší informace nás kontaktujte v době od 8 - 15 hod.:
Vladimír Vágner - vedoucí střediska odpadů
telefon: 734 414 333

Novinky

Provozovny