Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu

Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraMISTR PROVOZU

MISTR PROVOZU

Společnost

MP Brno

Místo výkonu

Brno, Hájecká 1162/3

Náplň práce

  • zajištění provozuschopnosti technického vybavení a vozidel, zajištění STK, evidence svěřené techniky
  • zajišťování oprav techniky a vozidel - přejímka, schvalování faktur za opravy
  • zpracování podkladů pro řešení pojistných událostí
  • školení pracovníků v oblasti BOZP, PO a obsluhy techniky
  • zpracování podkladů a vedení evidence pracovních úrazů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • řidičské oprávnění sk. B, skup. C výhodou
  • uživatelskou znalost práce s PC (MS Office) podmínkou
  • Znalost práce se systémem Microsoft Dynamics NAV výhodou
  • samostatný a odpovědný přístup k práci
  • dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • pečlivost a pracovní i časovou flexibilitu
  • orientace v oblasti nakládání s odpady výhodou
  • orientaci v technických otázkách - svozová technika, stroje a zařízení, nemovitý majetek

Nabízíme

  • zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady
    jistotu stabilní a neustále se rozvíjející firmy s dobrým jménem
  • služební vůz, mobil
  • zaměstnanecké výhody (mobilní telefon, půjčky, vzdělávání, sick days)
  • bonusové zaměstnanecké programy (BENZINA, ŠKODA AUTO, T-mobile)
  • práce v přátelském kolektivu
  • možnost profesní seberealizace
  • možnost zvyšování odborné kvalifikace na náklady zaměstnavatele
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Další informace

Kontakt: cv@mariuspedersen.cz
V písemném kontaktu vždy uvádějte do předmětu: "Mistr provozu - Brno".

Ing. Pavel Růžička , telefon: 544 215 292
pondělí - pátek: 7.30 - 15.00 hod.
Marius Pedersen a.s., Provozovna Brno, Hájecká 1162/3, Brno Černovice

Novinky

  • PF 2024

    Středa, 27. prosinec 2023 - Přejeme Vám mnoho krásných svátečních chvil plných... více

  • Vítáme nové řidiče!

    Čtvrtek, 16. červen 2022 - Práce řidiče v Hradeckých službách a.s. Podívej... více

Zajímavosti

Marius Pedersen a.s. vznikla v České republice v roce 1991 jako stoprocentní dceřiná společnost dánské firmy Marius Pedersen A/S.