Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraELEKTRIKÁŘ - správce veřejného osvětlení města

ELEKTRIKÁŘ - správce veřejného osvětlení města

Společnost

MP Šternberk

Místo výkonu

Uničovská 2250/64, Šternberk

Náplň práce

  • údržba a opravy veřejného osvětlení města

Požadujeme

  • odborné vzdělání s výučním listem (slaboproud nebo silnoproud)
  • zkušenost s činností správce osvětlení
  • vyhláška č. 50/78 Sb., § 6 - 8
  • manuální zručnost
  • samostatný a odpovědný přístup
  • ŘP sk. B

Výhodou: oprávnění pro práci ve výškách, oprávnění na obsluhu vysokozdvižné plošiny, řidičský průkaz sk. C

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení (po zapracování nárůst mzdy, bonus za plnou docházku)
  • nástup možný dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis na adresu cv@mariuspedersen.cz, v písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo výkonu práce.

Kontakt:

Ing. Miroslav Petrů, telefon: 739 581 739
pondělí - pátek: 8.00 - 15.00 hod.
Marius Pedersen a.s., Provozovna Šternberk, Uničovská 2250/64, 785 01 Šternberk

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!