Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraŘIDIČ KONTEJNEROVÝCH A SVOZOVÝCH VOZIDEL

ŘIDIČ KONTEJNEROVÝCH A SVOZOVÝCH VOZIDEL

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Místo výkonu

Dopravně-recyklační areál Rychnovek u Jaroměře

Náplň práce

  • řízení svozového vozidla
  • řízení kontejnerových vozidel
  • možnost směnného provozu

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • smysl pro zodpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny C; C+E výhodou
  • osvědčení profesní způsobilosti řidiče
  • osvědčení ADR výhodou

Nabízíme

  • zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady
  • jistotu stabilní firmy
  • nadstandardní pracovní podmínky
  • nákladní automobily zn. Mercedes, Volvo, Man
  • klademe důraz na sledování technického stavu vozidel
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + motivační složka + náhrada cestovného
  • zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání)
  • možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání

Vaše nabídky zasílejte na adresu: Marius Pedersen a.s., Ing. Michal Kárník, Rychnovek 97, Rychnovek 552 25 nebo e-mailem: cv@mariuspedersen.cz, či volejte na tel.: 734 411 019

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!