Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu

Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraSTROJNÍK MECHANIZACE

STROJNÍK MECHANIZACE

Společnost

Moravská skládková společnost a.s.

Místo výkonu

Kvítkovice 343, Otrokovice, PSČ 765 02

Náplň práce

  • obsluha čelního kolového nakladače
  • obsluha a údržba svěřených zařízení a strojů

Požadujeme

  • řidičský průkaz skupiny min. B, C, T
  • technickou a manuální zručnost
  • základy práce na PC
  • strojnický průkaz (čelní nakladače, buldozery) výhodou
  • bydliště nejlépe Otrokovice a okolí
  • nástup dle dohody

Nabízíme

• jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
• dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
• vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce, stravenkový paušál
• možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
• pojištění pro případ způsobené škody hrazené zaměstnavatelem
• bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky
• systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, program Škoda Auto s výhodnějšími cenovými podmínkami, benefitní program pro účet u UniCredit Bank.

Další informace

Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nás kontaktujte:

Erika Ledvinová
telefon: 724 337 060
cv@mariuspedersen.cz
pondělí – pátek: 8,00 – 15,00 hodin

V případě e-mailové komunikace uveďte do předmětu "Strojník Otrokovice".

Novinky

  • PF 2024

    Středa, 27. prosinec 2023 - Přejeme Vám mnoho krásných svátečních chvil plných... více

  • Vítáme nové řidiče!

    Čtvrtek, 16. červen 2022 - Práce řidiče v Hradeckých službách a.s. Podívej... více

Zajímavosti

Marius Pedersen a.s. vznikla v České republice v roce 1991 jako stoprocentní dceřiná společnost dánské firmy Marius Pedersen A/S.