Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu

Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraDISPEČER/KA SVOZU ODPADŮ

DISPEČER/KA SVOZU ODPADŮ

Společnost

MP Šternberk

Místo výkonu

Uničovská 64, Šternberk, 785 01

Náplň práce

- organizace dopravy - realizace přepravních zakázek odpadů a druhotných surovin
- zefektivnění přepravy odpadů
- plánování a zajišťování odvozů materiálu
- dodržování všech legislativních záležitostí
- komunikace s provozním a obchodním oddělením
- kontrola záznamů a příprava podkladů k fakturaci
- aktivní spolupráce s vedoucím provozu

Požadujeme

- znalost obsluhy PC (Word, Excel), s pozitivním vztahem k IT a orientací ve využívání softwarových aplikací
- středoškolské vzdělání, práce vhodná i pro absolventy
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikační schopnosti
- samostatný a odpovědný přístup k práci
- očekáváme řídící a organizační schopnosti, tvůrčí myšlení, schopnost kolektivní práce, logické myšlení, cílevědomost a odolnost vůči stresu
- výhodou znalost místopisu Olomouckého kraje, Moravskoslezského kraje

Nabízíme

- finanční ohodnocení odpovídající dané pozici
- profesní růst
- firemní kurzy anglického jazyka
- přátelské pracovní prostředí
- práci ve společnosti s potenciálem dalšího rozvoje
- nástup možný ihned

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie prostřednictvím odpovědního formuláře na pracovním portále práce.cz: ODPOVĚDĚT ZDE

Další informace, dohodnutí osobní schůzky Ing. Miroslav Petrů - tel.: 739 581 739 (pracovní dny 8.00 - 15.00 hod.).

Novinky

  • PF 2024

    Středa, 27. prosinec 2023 - Přejeme Vám mnoho krásných svátečních chvil plných... více

  • Vítáme nové řidiče!

    Čtvrtek, 16. červen 2022 - Práce řidiče v Hradeckých službách a.s. Podívej... více

Zajímavosti

Marius Pedersen a.s. vznikla v České republice v roce 1991 jako stoprocentní dceřiná společnost dánské firmy Marius Pedersen A/S.