Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraObsluha stacionárního balíkovacího lisu PALL PACOMAT

Obsluha stacionárního balíkovacího lisu PALL PACOMAT

Společnost

NYKOS a.s.

Místo výkonu

Ždánice 170, 28163 Kostelec nad Černými lesy

Náplň práce

• obsluha lisovacího zařízení a jeho údržba
• lisování jednotlivých vytříděných komodit, papír, plast, lehké kovy „alu“
• péče o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
• dodržování provozní řád a bezpečnostní předpisy

Požadujeme

• dobrý zdravotní stav
• fyzická zdatnost
• smysl pro zodpovědnost
• spolehlivost
• práce v nepřetržitém režimu –12ti hodinové směny denní/noční
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Nabízíme

• jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
• dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
• mzda 180 Kč / hodinu
• příspěvky na stravné
• vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
• systém firemních benefitů (. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami)
• zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
• bonus při získání nových kolegů do týmu
• bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

V případě zájmu kontaktujte paní Beranovou na tel. 734 411 454 nebo nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie prostřednictvím odpovědního formuláře na pracovním portále práce.cz: ODPOVĚDĚT ZDE

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!