Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraJunior/Senior support IS

Junior/Senior support IS

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Místo výkonu

Průběžná 1940/3, 500 09 Hradec Králové

Náplň práce

• Poskytování základní podpory koncovým uživatelům ERP
• Zavádění nových pracovních postupů v provozovnách
• Koordinace a spolupráce s externími dodavateli
• Seznamování uživatelů s funkcionalitami
• Příprava analytických výstupů z oblasti IS/IT
• Testování, sbírání podnětů na optimalizační změny ERP

Požadujeme

• Minimálně středoškolské vzdělání
• Dobrá znalost MS Office (VBA výhodou)
• Nulovou profesní zkušenost
• Časovou flexibilitu
• Vynikající komunikační dovednosti
• Systematické a analytické schopnosti
• Pečlivost a spolehlivost
• Znalost technologií SQL, PowerApps (výhodou)

Nabízíme

• Pracovní pozici na dobu neurčitou s potenciálem dlouhodobé spolupráce
• Práce na zajímavých projektech
• Vzdělávání v oblasti cloudových služeb Microsoft 365
• Možnost profesní seberealizace, zvyšování odborné kvalifikace
• Jistotu stabilní a neustále se rozvíjející firmy s dobrým jménem
• Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
• Zaměstnanecké benefity - mobilní tarify, půjčky, benzina karta, slevy Škoda auto, sick days
• Odpovídající ohodnocení v rámci pracovní pozice
• Kancelář v Hradci Králové, nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie prostřednictvím odpovědního formuláře na pracovním portále práce.cz: ODPOVĚDĚT ZDE

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!