Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu

Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraSTROJNÍK RECYKLAČNÍHO CENTRA

STROJNÍK RECYKLAČNÍHO CENTRA

Společnost

MP Pardubice-dopravně recyklační centrum

Místo výkonu

Dělnická 380, 533 01 Černá za Bory

Náplň práce

Pracovní stroje
- řízení, obsluha a údržba pracovních strojů a zařízení (nakladače, vysokozdvižné vozíky)
- kontrola chodu a výkonu obsluhovaných strojů.
- nakládky a vykládky vozidel a odpadů
- manipulace s odpadem na provozovně (včetně přerovnávání materiálu)
- údržba a kontrola správné funkce nástrojů a zařízení

Třídění odpadů
- důležitá činnost, při které se odpady třídí podle materiálu (plast, papír, sklo atd.) a tím je zajištěno, že odpad bude recyklován správným způsobem

Úklid provozovny
- udržování čistoty vedoucí zejména k bezpečnosti pracovního prostředí

Manipulace s odpadovými nádobami a třídění odpadů
- obsluha různých typů odpadových nádob a zajištění, že odpad je řádně tříděn

Požadujeme

- osvědčení pro řízení kolových nakladačů a vysokozdvižných vozíků
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení úkolů
- organizační dovednosti a schopnost nezávisle a efektivně organizovat svou práci
- komunikativní přístup - práce v týmu, kde je komunikace velmi důležitá
- loajalita, dodržování pravidel, každý den je jiný, proto je třeba schopnost se přizpůsobovat novým situacím
- flexibilita - schopnost pracovat ve vícesměnném provozu a přizpůsobit se potřebám centra

Nabízíme

- jistotu stabilní firmy
- zaměstnanecké benefity
- 4 týdny dovolené, stravenkový paušál
- veškeré nutné vybavení OOPP
- pravidelnou mzdu ve složení základní mzda, osobní ohodnocení, motivační složku až do výše 8% za odpracovanou hodinu
- po roce pracovní poměr na dobu neurčitou
- v rámci pracovních potřeb zvyšování kvalifikace

Nástup:
- dle dohody

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Blanku Myškovou na tel. 724 072 247 nebo nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie prostřednictvím odpovědního formuláře na pracovním portále práce.cz: ODPOVĚDĚT ZDE

Novinky

  • PF 2024

    Středa, 27. prosinec 2023 - Přejeme Vám mnoho krásných svátečních chvil plných... více

  • Vítáme nové řidiče!

    Čtvrtek, 16. červen 2022 - Práce řidiče v Hradeckých službách a.s. Podívej... více

Zajímavosti

Marius Pedersen a.s. vznikla v České republice v roce 1991 jako stoprocentní dceřiná společnost dánské firmy Marius Pedersen A/S.