Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraTechnik JUNIOR - zařízení pro nakládání s odpady pro oblast východní Čechy

Technik JUNIOR - zařízení pro nakládání s odpady pro oblast východní Čechy

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Místo výkonu

Průběžná 1940/3, 500 09 Hradec Králové

Náplň práce

• zajišťuje a dohlíží na chod centra pro nakládání s odpady
• rozhoduje o příjmech a o množství ukládaného odpadu
• zodpovídá za správné dodržování postupu při rekultivaci skládky
• kontroluje kvalitu a odstraňování či hlášení závad
• kontroluje dodržování BOZP a požární ochrany
• komunikuje se státní správou a samosprávou
• administrativní podpora a příprava podkladů pro vedení společnosti

Požadujeme

• minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření (environmentální nebo stavební výhodou)
• právní a morální bezúhonnost
• samostatný a zodpovědný přístup k práci
• orientace v problematice odpadového hospodářství vítána
• řidičský průkaz skupiny B
• bydliště Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Nymburk a okolí výhodou
• znalost obsluhy PC (MS Office), CAD, ENVIS, NAV výhodou
• znalost AJ vítána

Nabízíme

• jistotu práce ve velké a stabilní firmě zabývající se nakládání s odpady, kultura korporátní společnosti a duch rodinné firmy
• systém firemních benefitů (NB, mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, program Škoda Auto s výhodnějšími cenovými podmínkami, benefitní program pro účet u UniCredit Bank.
• sickdays, stravenkový paušál, cafeteria na pracovišti
• firemní kurzy anglického jazyka
• příjemné a přátelské pracovní prostředí, tradiční i netradiční firemní akce
• zodpovědnou práci, kde se můžete dále profesně rozvíjet a postupovat
• možnost dalšího vzdělávání a kurzy profesního rozvoje na náklady zaměstnavatele

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie prostřednictvím odpovědního formuláře na pracovním portále práce.cz: ODPOVĚDĚT ZDE

Novinky

  • PF 2024

  • Vítáme nové řidiče!