Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu

Nacházíte se: Vstupní stránkaO Marius PedersenKariéraPracovník/ce oddělení příjmu (dispečer/ka)

Pracovník/ce oddělení příjmu (dispečer/ka)

Společnost

MP Ostrava

Místo výkonu

Markvartovická 1148, Hlučín, 748 01

Náplň práce

- ELTMA – příjem objednávek, tisk dokladů, zplánování, konzultace telefonické s upřesněním svozu a termínu se zákazníky, komunikace s řidiči, řešení svozu a termínu se zákazníky, komunikace s řidiči, řešení aktuálních situací a požadavků ke svozu, popř. přistavování nových kontejnerů
- příjem objednávek / hovory se zákazníky, řidiči, komunikace mailem
- zadávání objednávek, konzultace objednávek s obchod. odd. – doplnění odpadů, opravy ve smlouvách
- noví zákazníci – zadávání jízd po zplánování, termíny zákazníkům, informace na likvidační místa, kontrola IČP, posílání formulářů novým zákazníkům
- zadávání všech pravidelných průmyslových zakázek – v rámci časových možností,
- opravy v rozpisech – pravidelné svozy + lékaři i nové, změny
- trasy komunální – opravy a změny v trasách, nové zařazení, ukončení
- GPS – zadávání nových kontejnerů, aktuální kontrola našich kontejnerů dle požadavků provozu nebo obch. oddělení
- výpomoc obch. oddělení – objednávky na externí dopravce – komunikace s jinými MP středisky, dopravci

Kvalifikační předpoklady:
- SŠ
- příjemné vystupování
- profesionální přístup
- organizační schopnosti
- velmi dobrá znalost práce na PC v prostředí MS Excel, MS Word
- výhodou předchozí praxe v dopravě, případně znalost oblasti odpadového hospodářství

Požadujeme

- komunikativnost a ochotu učit se novým věcem
- časovou flexibilitu
- samostatnost
- smysl pro týmovou spolupráci

Nabízíme

- stálou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- zaškolení a zvyšování kvalifikace
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup nejlépe ihned
- 20 dní dovolené
- Sick day
- Benefity /stravenky, T-mobile, Benzina/

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Jiřího Piškulu na tel. 739 682 530 nebo nám zašlete strukturovaný životopis vč. fotografie prostřednictvím odpovědního formuláře na pracovním portále práce.cz: ODPOVĚDĚT ZDE

Novinky

  • PF 2024

    Středa, 27. prosinec 2023 - Přejeme Vám mnoho krásných svátečních chvil plných... více

  • Vítáme nové řidiče!

    Čtvrtek, 16. červen 2022 - Práce řidiče v Hradeckých službách a.s. Podívej... více

Zajímavosti

Marius Pedersen a.s. vznikla v České republice v roce 1991 jako stoprocentní dceřiná společnost dánské firmy Marius Pedersen A/S.