Pořádek dělá přátele

Přeskočit na hlavní menu


Nacházíte se: Vstupní stránkaSlužby ve Vašem městě

IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. › Podpora chovu hrocha obojživelného

Hroch Fanda

Naše společnost podporuje chov hrocha obojživelného v pražské zoologické zahradě již více jak 20 let, pátým přírůstkem do „naší“ rodiny se stal hroší kluk Fanda, narozený na konci ledna 2016.

Fanda je třetím potomkem Marušky a Slávka, jeho symbolické křtiny jsme oslavili 23. dubna za přítomnosti herce Davida Novotného, našeho reprezentanta ve vzpírání Jiřího Orsága a náměstka ředitele pražské ZOO, pana Jiřího Kaliny.

Děkujeme pražské ZOO za vzornou péči o chov hrocha obojživelného a těšíme se na další slavnostní příležitost spojenou s narozením hrošího mláděte. Bude příštím mládětem, po slečně Barborce a klucích Onyxovi, Tomíkovi, Válečkovi a Fandovi, slečna nebo kluk?

IPODEC - nový přírůstek FANDA

IPODEC - hroch FANDA

Nový přírůstek FANDA

Hroch Váleček

Naše společnost podporuje chov hrocha obojživelného v pražské zoologické zahradě již více jak 20 let, byli jsme kmotry již čtyř mláďat (samička Barborka, samečkové Onyx, Tomík a Váleček).

Zatím posledním mládětem byl Váleček narozený v roce 2011. Po Onyxovi, Barborce a Tomíkovi jsme se tak všichni mohli 21. srpna 2011 těšit z cenného chovatelského úspěchu pražské ZOO a dalšího přírůstku do "naší" rodiny.

Slavnostní akt proběhl za účasti pana Marka Ebena, ředitele ZOO Praha pana Miroslava Bobka a ředitele společnosti IPODEC-ČISTÉ MĚSTO, a.s., pana Karla Vančury.

V současné době je možné Válečka navštívit v polském Krakově.

Hroch obojživelný

Hroch Váleček

Hroch obojživelný Váleček

Hroch Váleček


© 2019 Marius Pedersen a.s.

Informace o webu | Mapa stránek

Informace, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete zde.